Łódź

Prasoklejarka

Prasoklejarka
Prasoklejarka
Prasoklejarka, photo 2
Prasoklejarka, photo 3
Prasoklejarka, photo 4
Prasoklejarka, photo 5
3,500 / kilogram
Mackowiak Andrzej, polska
Flagma member since 11 August 2017
Sell

Rasa jednostanowiskowa do klejenia bloczków, notesów, bloków, kalendarzy, grzbietów itp. Maszynę sprzedajemy z urządzeniem do frezowania papieru lub bez

Maszyna świetnie nadaje się do klejenia różnych wyrobów z papieru, przy produkcji których, wymagane jest klejenie grzbietów pokładu. Oczywiście może być wykorzystywana również do innych prac, w których wymagane jest trwałe i pewne ściśnięcie pokładu papieru lub innego materiału.

Charakteryzuje się ona bardzo prostą obsługą i solidną, stalową konstrukcją. Nie będzie więc Państwu sprawiać kłopotów przy użytkowaniu. Dla Państwa wygody maszyna posiada kółka, można więc ją łatwo przestawić na inne miejsce.

Maszyna jest dostępna w wersji podstawowej tzn. umożliwiającej precyzyjne ułożenie, ściśnięcie pokładu materiału i pokrycie jego grzbietu klejem na zimno oraz przyspieszenie suszenia kleju przy pomocy zespołu termowentylatorów

Wersja poszerzona pozwala na frezowanie tj. wykonywanie rowków na płaszczyźnie grzbietu materiału, który ma być sklejony. Pozwala to na zwiększenie powierzchni styku kleju z materiałem klejonym co umożliwia osiągnięcie znacznie trwalszej spoiny. Jest to stosowane tam, gdzie ewidentnie zależy na wytrzymałości klejonego grzbietu. W innych przypadkach z powodzeniem można stosować wersję podstawową.

Maszyna jest tak zbudowana, że kupując ją w wersji podstawowej Klient w każdej chwili może dokupić urządzenie do frezowania i stosować je natychmiast po zakupie bez konieczności uprzedniego przystosowania maszyny.

Dane techniczne maszyny:
Szerokość: 525 mm (możemy też wykonać maszynę o innej szerokości)
Wysokość stosu: 500 mm
Wymiary stołu: 530 mm x 330 mm
Zasilanie jednofazowe
Żaden z Klientów, którzy kupili od nas tę maszynę nie zgłaszał awarii. Jednak oczywiście, na w/w maszynę dajemy 12 miesięcy gwarancji. Możemy zaoferować też serwis pogwarancyjny.

Uwaga! Wykonujemy również prasy czterostanowiskowe

Zachęcamy do skontaktowania się z nami już teraz pod numerem telefonu: lub adresem e-mail: Zawsze chętnie służymy pomocą i odpowiemy na pytania.

  views: 34
Posted: 11 August 2017, 13:39
International ads  3,400,000
×
×
Flagmа* Available in 52 countries
×
×
×